نتایج جستجو برای عبارت :

۳ بازمانده از روستای سرسبز اوین

طبق آنچه اهالی قدیمی شمیران می گویند، قصران به ۲ بسرنوشت شوم دچار کردن شاخه می شد که قصبه خارج از کوه های قصران، اوین نام گرفته حیات. «احمد مبنا حسین ابو عباس اذونی» شیخ ارشد قرن پنجم از اهالی روستای اوین حیات که معمولاً به ری عروج می کرد و مورد احترام اهالی آن استراحت می گرفت و داخل حال تبادل علم از ری بوسیله اوین حیات. «ارباب مهدی اعرابی»، شورایار خیابان کوچک اوین درباره معیشت اهالی روستای اوین می گوید: «شمیران همه اش دهکده بود و اهالی روس

گونه آبزی بازمانده از عصر دایناسور در روستای سعدآباد رشتخوار توسط اهالی مشاهده شده که یک گونه خرچنگ نعل اسبی با عمری ۳۰۰ میلیون ساله است.این گونه آبزی،خرچنگ نعل اسبی بوده که عمری از زمان دایناسورها دارد،این گونه آبزی در هر جایی که تخم گذاشته باشد با جاری شدن آب متولد میشود

نام سریال: مردگان متحرک – The Walking Dead
ژانر: درام، ترسناک، هیجان انگیز
سازندگان: Frank Darabont
ستارگان: Andrew Lincoln, Jon Bernthal and Sarah Wayne Callies
مدت زمان: 45 دقیقه
خلاصه داستان: ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنج
کیفیت:480p_720p_1080p
خلاصه داستان: ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنج
امروز خاله ام فوت شد. غم انگیزترین حال را نه دخترهایش که جیغ می زدند و غش می کردند داشتند، نه مامان که مهمانی اش بعد دو هفته شوق و ذوق و تدارک دیدن تبدیل به عزای خواهرش شده بود. غم انگیزترین حال را بابا بزرگ داشت که آرام و ساکت نشسته بود و حتی اشک هم نمی ریخت. این حکایت را شنیدید؟ که روزی از حکیمی پرسیدند شادترین داستان دنیا چیست گفت پدربزرگ مرد، پدر مرد، پسر مرد و وقتی پرسیدند غم انگیزترین داستان دنیا چیست جواب داد: پسر مرد، پدر مرد، پدربزرگ مر

کیفیت:BluRay
خلاصه داستان: ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رو

خلاصه داستان: ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رو

اولین چیزی که به‌محض ورود به آنکارا نظر شمارا جلب خواهد کرد، پوشش سرسبز آنکارا هست، آنکارا سرسبزتر و خوش آب‌وهوا تر از استانبول است. انبوه درختان سرسبز در کنار خیابان‌ها، پارک‌ها جلوه زیبایی به شهر داده است. برخلاف استانبول که امکان پیاده‌روی در محیطی آرام وجود ندارد، پارک‌های آنکارا به زیبایی، سر سبزی و آرامی مشهورند، مکانی که گردشگران می‌توانند برای ساعت‌ها پیاده‌روی آرامی داشته باشند.سفر با تور آنکارا سفر به شهر مسکونی و سیاسی ت
عکاس: حمیدرضا محمدزاده (Hamidreza Mohammadzadeh)
خاک به ظاهر سرسبز
سهراب که رندانه برفت،
قایقش را هم برد/
حال، من ماندم و این خاکِ به ظاهر سرسبز/
سبز، رنگِ همه زیبایی هاست؛
نتوان دامن این پاک، نجاست، آلود/
چاره ای اندیشم/
                         قایقی خواهم شد،
                         خواهم افتاد به آب،
                         بازوانم پارو،
                         ناخدایم رود،
دور خواهم شد از این خاک کبود/
می روم تا که به سهراب بپیوندم و بس/
اتحاد جماهیر شوروی، اوکراین، چرنوبیل، فروپاشی، نظام مقدس دروغ، هواپیمای اوکراینی، انتقام سخت واقعیت از دروغ. لابد این بار هم در کهریزکِ هواپیما یک روح‌الامینی بود که مننژیت نگرفته بود. کدام تولید داخلی؟ وقتی فشار را هم از جنس خارجی‌اش قبول می‌کنید. زندگی یک فیلم‌نامه غم‌انگیز نیست که کارگردانش نون نرسیدن آدم‌ها را بخورد، او با همین نرسیدن، آدم‌ها را می‌خورد. هواپیمایی سرنگون شده است و به آن‌هایی که روی زمین مانده‌اند، می‌گویند با
این چند روز داشتم یک کتابی به اسم ( بازمانده روز) را می خواندم.
استیونز یک سر خدمتکار انگلیسی هست که سی سال تو یکی از خانه های اشراف زادگان انگلیسی کار کرده.لرد دارلینگتن،یکی از رجال 
سیاسی انگلیس که خانه و مهمانی هایش مملو از بحث های سیاسی و رجال سیاسی بوده.بعد از مرگ آقای دارلینگتن، یک تاجر 
آمریکایی به اسم آقای فارادیخانه و تمام خدمت کارهایش را میخرد.
استیونز این بار به جای یک ارباب انگلیسی صاحب یک ارباب آمریکایی میشود.
لحن استیونز خشک و
وضعیت: اتمام فصل ۰۹ – تمدید فصل ۱۰
پخش: دوشنبه ها (۴۵ دقیقه)
سالهای پخش: ۲۰۱۰-
محصول کشور : آمریکا
ژانر : درام | ترسناک | هیجان انگیز
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۸٫۶
 کیفیت : ۴۸۰p – ۷۲۰p  – ۱۰۸۰p
کارگردان : Frank Darabont
ستارگان : Andrew Lincoln, Jon Bernthal and Sarah Wayne Callies
خلاصه سریال :
«ریک» یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها (مرده های متحرک) تسخیر شده است، و ب
   ساکت و آرام با صورتی خیس از میان خاطراتت گذر می کنم و چه سخت است گذر از میان خاطراتی که فقیرانه دست به سویم دراز کرده اند و خواستار چیزی از وجودم هستند ،چه می توانم بکنم ،آخر خدا چگونه می توانم چشمانم را رو به خاطراتی که تنها مرورشان را از من خواستاراند ببیندم و آنها را بدون ترحم له کنم ؟ بی توجه راهم را ادامه می دم میرم و میرم تا جایی که به آخر گذشته ام می رسم تنها یک خاطرچه باقی مانده است ، خم می شم دستانم را بازمیکنم و با لبخند نظارگرش می ش
داستان این درباره شخصی به نام فیل میلر است که تنها بازمانده کره‌ زمین است. او قبلاً یک انسان معمولی بوده که خانواده اش رو دوست داشته و از شغلش متنفر بود. اما الان او تنها امید بشریت است… آیا او موفق می شود شخص دیگری را زنده بر روی کره زمین پیدا کند؟ لازم به ذکر است که این سریال با ایده اورجینال منحصر به فردش شبیه هیچ سریالی نیست…
سازندگان: Will Forte                 ستارگان: January Jones, Kristen Schaal, Will Forte

خلاصه داستان: داستان این درباره شخصی به نام فی
می‌دانم دیر می‌رسی.
همین روزها که سال‌ها می‌گذرند، نگاهی به در می‌کنم، نگاه به دیوار و قاب‌های خاک خورده. گاهی در آیینه، سایه ای سالخورده.
قسم به نادانی‌ام، به نیمه‌ی بازمانده از گذشته‌ام، به حال. وزنه‌ی این روزها چه سنگین روی سینه‌ام جا خوش کرده است. اتفاق‌هایی که دقیق به خاطر نمی‌آورم سرم را به دیوار می‌رسانند. آنچه خاطرم هست، اما... به دستهای خالی‌ام اشاره دارند. به این که نیستی.
ادامه مطلب
درام از نرگس تقلید میکنم.اون یک وبلاگ داره و از خیلی وقته خاطراتو دل نوشته هاش و غصه هاشو شادی هاشو و.....اونجا مینویسه و برای خودش نگه میدارهاین شاید بهترین تقلیدی نباشه چون من چیزای بهتری هم ازش یاد گرفتمو ازش تقلید کردم. به هر حال منم تصمیم گرفتم شروع کنم به نوشتن اینطوری هم خاطراتم ثبت میشه و تمرینی میشه برای نویسندگی وشاید یکی پیدا بشه اینارو بخونه.من دختری 26 ساله از دیاری سرسبز و زیبا هستم. سرزمینی که زمینش در بهار پر از گل های زرد و قرمز
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل دهی
خواه با فرزندی خوب ،
خواه با باغچه ای سرسبز ،
خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی
و اینکه بدانی حتی فقط یک نفر با بودن تو ساده تر نفس کشیده است یعنی تو موفق شده ای
#گابریل_گارسیا_مارکز
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل دهی
خواه با فرزندی خوب ،
خواه با باغچه ای سرسبز ،
خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی
و اینکه بدانی حتی فقط یک نفر با بودن تو ساده تر نفس کشیده است یعنی تو موفق شده ای
#گابریل_گارسیا_مارکز
دانلود سریال The Walking Dead فصل دهم با لینک مستقیم و رایگان
دانلود سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) با دوبله فارسی
قسمت اول فصل 10 قرار گرفت – قسمت 16 فصل 9 دوبله فارسی
دانلود سریال The Walking Dead
مشخصات سریال
منتشر کننده : یوز دی ال
نام سریال :مردگان متحرک – The Walking Dead
ژانر : درام , ترسناک , هیجان انگیز
شبکه پخش کننده : AMC
سال های انتشار : 2017 – 2010
محصول کشور : آمریکا
امتیاز سریال : 8.5/10
اطلاعات بیشتر : IMDB
کارگردان : Frank Darabont
بازیگران : Andrew Lincoln, Norman Reedus, Melissa McBr
مشخصات سریال
مشخصات سریال
مشخصات سریال
دودی مهیب همه جا را فرا گرفته بود...
و از هر طرف صدای ناله به گوش میرسید....
آخرین چیزی که به یاد دارم صدای هشدار مراقب باشید بود و من تنها بازمانده بخش فرست کلاس این پرواز هواپیمایی که حامل مخلوقات خدا بوده ، آرام ناپدید خواهم شد ، چنان که گویی نبوده ام روزی...!
دانلود فیلم کمدی The Last Man on Earth
داستان این درباره شخصی به نام فیل میلر است که تنها بازمانده کره‌ زمین است. او قبلاً یک انسان معمولی بوده که خانواده اش رو دوست داشته و از شغلش متنفر بود. اما الان او تنها امید بشریت است… آیا او موفق می شود شخص دیگری را زنده بر روی کره زمین پیدا کند؟ لازم به ذکر است که این سریال با ایده اورجینال منحصر به فردش شبیه هیچ سریالی نیست…
سازندگان: Will Forte                 ستارگان: January Jones, Kristen Schaal, Will Forte

خلاصه داستان: داس
این بیمه نامه دارای 4 بخش استبخش اول :سرمایه گذاریاین بیمه نامه برای پول های خرد شما که کارخاصی نمیتوانید باهاش انجام بدین یک صندوق تشکیل میشهبه این صندوقی که تشکیل میشه یه سود تضمین شده تعلق میگیره به همراه یک سود مشارکت
بخش دوم :درمانبخش دوم این بیمه نامه درمان استهمانگونه که میدانید 5عمل اصلی وجود داره که در طول روز بیشترین عمل هایی هست که در دنیا انجام میشه وبیشترین هزینه رو داره1-عمل جراحی قلب باز2-عمل جراحی ناشی از سکته قلبی3-عمل جراحی ن
اگه ی روزی روی همین زمین،
آفتاب از غرب طلوع کنه...
اگه حتی تابستونا برف بباره 
و یا زمستون با هم توت بچینیم از درخت ها...
اگه بیابون ها سرسبز بشن...
اگه خونه ما توی قطب شمال باشه...
اگه ماهی توی خشکی دووم بیاره...
اگه از آسمون سنگ بباره
یا که آدما روی سرشون راه برن...
یا...
مطمئن باش من همون قبلیم...هنوزم همونقدر دوست دارم..(:
همه چیز اومده جلوی چشمم. تمام زجر هایی که کشیدم.انتظار هایی که تموم نمیشدن.خود خوری ها، فریاد های ساکت درونی.
منم وایمیسادم جلوی پنجره.مثل امشب. با این تفاوت که سه تا درخت های کاج جلوی اتاقم و سر نبریده بودن اون موقع.
سرم جیغ میزد. انگار یک مار زرد خوشگل دور حلقم پیچیده بود. و من داشتم خفه میشدم. و از طرفی عاشق این خفگی.
سخت بود. سخت بود...
من چجوری دووم آوردم؟
کاش تمام اون شکنجه ها یک آدم میشد تا محکم ترین سیلی دنیا رو توی گوشش بزنم.
صندلی عقب ماشین مرکز نشستم.راننده با سرعت بالا حرکت گاز میده،هایده میخونه و طبیعت بیرون به غایت زیباست...دشت ها تا چشم کار میکنه سرسبز و زن های چوپان و گله هاشون رو پشت سر هم رد می کنیم.روی کوه ها انگار پارچه ی سبز کشیدن...بارون دیروز هم مزید برعلت شده که صبح قشنگی باشه و نمیخوام به اون اداره ی کوفتی که قراره توش بدو بدوکنم فکر کنم...
شب‌ها، سی دقیقه بعد از نیمه‌شب، مامان میوه پوست می‌کَنَد و در بشقاب خرد می‌کند و به بابا می‌گوید: «بزن شبکهٔ بیست‌و‌یک.» بابا می‌زند شبکهٔ بیست‌و‌یک و آن‌وقت تا یک‌ساعت‌ونیم بعد از نیمه‌شب، شبیه زوجی که رفته‌اند ماه عسل، با ذوق باهم میوه می‌خورند و مناظر سرسبز دو طرف ریل را به هم نشان می‌دهند.
دلم برای گرین گیبلز،خونه ی عزیزی که همیشه در یادم می مونه،تنگ شده.خودم اسمش رو گرین گیبلز گذاشتم.اولش سرسبز نبود ولی اون قدر توش گل و گیاه کاشتم تا این که اون قدر سرسبز شد که الان شش نوع درخت متفاوت و چند نوع گل تویش هست.آخ که خنکای هوای گرین گیبلزم رو چه قدر دوست دارم.گل های پیچ سفیدی که چند سال پیش کاشتم بالاخره اون قدر بزرگ شدن که تموم یکی از پنجره های روبه حیاط رو گرفته.گل پیچ صورتی پررنگ و بنفش هم داشت ولی حیف که خشک شدن.خیلی قشنگ بودن.الان
چند روز از این ماجرا میگذره و این غم با اعتراف نظام دو چندان شد ...
به طور مستقیم و غیر مستقیم 8 نفر از این مسافران را میشناختم ... 

این غم پایانی ندارد 
شاید چند روز دیگر از این شوک ِ عظیم خارج شویم 
اما با حالِ دل ِ بازمانده ها چه می توان کرد ؟ 

این همه امید ، این همه تلاش 
این روزگار بی مروت و سیستم پر اشکال 

خطای انسانی و درد جامعه ی انسانی
و این غم سنگین که پایانی ندارد ...

زمان میگذره اما هنوز نفس کشیدن برای من سخت هست ...
وقتی ذهنم مدام ت
شب های شیراز رو توی باغ آلوچه میون انبوه درختای سرسبز گذروندن خیلی دلچسبِ       امشب ازون شبایی بود که میشد خیلی خوب باشه      اما بچه ها اصلا با هم جور نشدند و حسابی روی اعصاب همه قدم زدند       اما از همه بدتر اعصاب داغون من بود
بعضی وقتا کاملا متوجه میشم که شبیه مامان خانم شدم    عصبی و پرخاشگر  ☹   از دست خودم عصبی شدم. چرا نمیتونم کنترل خودمو به دست بگیرم☹
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مدافع حرم محمودرضا بیضایی)
برادر شهید تعریف میکرد:
شب عملیات به دو نفر از همرزمانش گفته بود:(وقتی دانشکده بودیم خواب دیدم در منطقه سرسبز خیلی قشنگی با هم هستیم. آنجا یک اتفاق خوب برای هر سه مان افتاد!) بعد از تعریف ان به دوستانش گفته بود
ادامه مطلب
شهر باث (Bath) در جنوب غربی کشور انگلستان قرار دارد و بیش از ۸۰
هزار نفر در آن زندگی می‌کنند. شهری دنج با سنگ‌‌های به رنگ عسلی که در
میان انبوه درختان سرسبز ساخته شده است. باث از زمان امپراطوری رومی‌ها به
خاطر چشمه‌های آب گرمش شهرت داشته و امروز معماری‌های با شکوه سبک گوتیک
نیز به دیدنی‌های شهر باث اضافه شده است.
ادامه مطلب
خبرها را چرخی زدم و امار مرگ این چند روز اخیر را دیدم، دوباره یادم آمد که چقدر مرگ نزدیک است و ترسناک. ترسناک از این جهت که وقتی اصلا فکرش را نمیکنی به سراغت می آید. وقتی خیال می کنی شب برمیگردی و بچه ات را بغل می کنی، عزیزانت را میبینی و شاید بالاخره یکی از آن هزارتا دوستت دارمی که توی قلبت جمع شده را به زبان بیاوری، به مادرت زنگ میزنی که نگران نباشد و بعد تق، یک گلوله از نمی دانم کجا می آید و دوستت دارم هایت را همان جا توی قلبت دفن میکند. بچه ات
از نیمه بهمن با سرسبز شدن منطقه و معتدل شدن هوا حس و حال بهار رو داشتم و امروز نیمه ی فروردین ۹۹ گرمی هوا حس تابستونه رو زنده کرد.
بهار منطقه ما دو ماه بود که یک ماه و نیمش تو زمستون بود و ۱۵ روزش تو بهار .
از الان تا ۱۵ مهر هم تابستون هست یعنی ۶ ماه.
البته پارسال به خاطر بارش های بهاره اوضاع متفاوت بود باید دید امسال هم بارش داریم و بهار ادامه خواهد داشت یا نه
شهید، قلب تاریخ است; هم چنان که قلب به رگهای خشک اندام، خون، حیات و زندگی می دهد، جامعه ای که رو به مردن می رود، جامعه ای که فرزندانش ایمان خویش را به خویش، از دست داده اند و جامعه ای که به مرگ تدریجی گرفتار است، جامعه ای که تسلیم را تمکین کرده است، جامعه ای که احساس مسئولیت را از یاد برده است و جامعه ای که اعتقاد به انسان بودن را در خود باخته است و تاریخی که از حیات و جنبش و حرکت و زایش بازمانده است; شهید همچون قلبی، به اندام های خشک مرده بی رمق ا
نهالکاری همگانی برای ایرانی سرسبز
پنجشنبه 14 آذر 1398
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
خرید یک تاج گل مناسب برای عرض تسلیت بسیار مهم است اما در نار آن انتخاب متن مناسب هم میتواند به انتقال حس همدردی کمک شایان کند.
از دست دادن دوستی عزیز می تواند یکی از سخت ترین اتفاق های دوران زندگی ما باشد. اگر شخصی که شما او را دوست دارید کسی را از دست داده و یا شما خودتان دوست خود را از دست داده اید، این مسئله خیلی مهم و مودبانه است که پشتیبانی خود را از دوست یا عزیز خود ابراز کرده و به او کمک کنید، تا جایی که می توانید. اگر با حرف های خودتان دست
مرگ از رگ گردن نزدیک تر است ! 
خاصه زهرای عزیزم که حتی نمیتوانم تسلیتی به او بگویم... 
خبر خیلی بدی بود ، من از باباش خیلی خوشم میومد برعکسِ مامانش ، یه آدم مهربون خوش اخلاق که کاری به هیشکی نداشت ، حتی یکبار از همسایه ها چیزی راجبش نگفتن...!
نمیدونم چه حکمتی قسمتی خواست خدایی بود 
اما از خدا میخوام صبر زیاد بهشون بده ، داغشون کم شه...! بی پدری خیلی سخته، بی پناهی ، پشت نداشتن ، حمایت گر نداشتن...
با این وضعِ ناقصِ خودم حتی نمیتونم برم پیشش، اصلا روی
یکی از مشهورترین یافته ها در پازیرک , گلیم پازیریک است که احتمالاً دیرین ترین گلیم بافت شمع بازمانده در عالم است . میزان آن 200 × 200 سانتی متر است و تراکم گره تقریبا 360 , 000 گره در هر متر مربع داراست که فراتر از بیشتر گلیم بافت های امروزی است . اواسط گلیم از نقوش روبان تشکیل شده شده‌است , در حالی که در مرز یک پیاده روی با الک یا آهو و در مرز مرزی دیگر بر روی اسب ها جای‌دارد .
گلیم پازیریک در ارمنستان باستان یا کشور ایران نزدیک به 400 سال پیشین از میلاد
بازمانده برگزیده : ۶۰ روز (سریال کره ای Designated Survivor: 60 Days 2019 Days) یک سریال در ژانر درام به کارگردانی Yoo Jong-Sun می باشد که در سال ۲۰۱۹ از شبکه tvN پخش می شود. از بازیگران این سریال می توان به جی جین هی ، لی جون هیوک و هئو جون-هو اشاره کرد. در ادامه مطلب قادر به مشاهده تریلر و دانلود تمام قسمت های سریال کره ای بازمانده برگزیده : ۶۰ روز خواهید بود. با استارت دانلود همراه باشید.

خلاصه داستان سریال بازمانده برگزیده : ۶۰ روز
در خلاصه داستان این سریال آمده اس
امشب ماه در هاله یی از ابر ها بود خواستم با خبر باشی من خوبم البته اگر بچه های همسایه خفه می شدند بهتر بود
طبق معمول باید به تو و خیالم پناه ببرم تا از شر این زندگی جهنمی خلاص شوم 
خوبم اما می توانستم با تو بهتر باشم کاش به جایت من منتظرت می ماندم اه چرا باید کارت دعوت به زمین را من باید قبول می کردم و چرا با هم به دنیا نیامدیم به من بگو چرا تنهایی بدون تو به دنیا امدم تا بفهمم عشق چیست در عوض بعد از مرگم  تا ابد از تو جدا نشوم 
می دانی چه قدر درد م
اگر مداد رنگی های محدودی داشته باشید برای خودتون تاج میکشید
یا برای پدر و مادرتون آسمون آبی و درخشان سرسبز...
یا مثلا یه رنگین کمان آرزوها میکشید که آرزوهای همه رو برآورده کنه یا...
یا یه شمع یه عالمه فانوس برای روشن شدن دنیا روی نقاشی کره زمین میکشیدین؟

مداد رنگی های محدود ما زمان و عمر ما هستن

چه بهتر و قشنگتر که صرف خوشحال کردن خودمون و عزیزانمون بشه
حالا عزیز برای یکی مادره یکی خانواده یکی وطن و هموطن...
یه جای سرسبز.خیلی سرسبز. 
پر از درخت. درخت سیب و آلبالو.
 یه حوض. یه حوض با فواره. 
که ده یازده تا ماهی قزل آلای درشت داره.
یه صندلی کنارش. لم دادی روی این صندلی. پاهاتو گذاشتی لب حوض. سرت بالاست... به حرکت سایه ی آب حوض روی برگای درخت بالا سرت نگا میکنی. هی نگا میکنی.
بلند میشی یه لیوان برمیداری برای خودت آلبالو میچینی. آلبالو با شاخه و برگ... میندازی توی لیوانت. وقتی لیوانت پر شد میری اب یخخخخخ میریزی توی لیوانت...خوب میشوری آلبالو ها رو... ولی دلت نم

آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) یک بازی ویدئویی پسا-رستاخیزی در سبک اکشن ماجراجویی و ترس و بقا است که توسط شرکت ناتی داگ ساخته و توسط سونی اینتراکتیو اِنتِرتِینمِنت در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. داستان بازی از این قرار است که در سپتامبر ۲۰۱۳ نوعی قارچ جهش‌یافته در کل ایالات متحده شیوع پیدا می‌کند که انسان‌ها را تبدیل به موجوداتی خطرناک و زامبی‌مانند می‌کند. در حومه آستین، تگزاس، جول که پدری مجرد است به همراه دخترش سارا و برادرش تامی تصمیم ب
نام سریال: مردگان متحرک – The Walking Dead ژانر: درام، ترسناک، هیجان انگیز سازندگان: Frank Darabont ستارگان: Andrew Lincoln, Jon Bernthal and Sarah Wayne Callies سالهای پخش: 2010 امتیاز: 8.5 از 10 مدت زمان: 45 دقیقه کیفیت: BluRay + WEB-DL
اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او بر
 فروش باغ ویلا لوکس و زیبا با متراژ 1000 متری در منطقه سرسبز شهریار
کد ملک در املاک سناتور : 607
دارای 600 متر ویلای در دو قسمت مجزا با متریال عالی
استخر شنای مناسب به صورت چهار فصل و تاسیسات کامل
درختان میوه? بالای 20 ساله و گل آرایی با سهمیه? آب کشاورزی
نور پردازی و طراحی داخلی با دیزاین زیبا و به روز
انشعابات  ؛ آب ، برق ، گاز  با کنتور قانونی
داخل مجموعه دارای نگهبانی 24 ساعته و دو نبش
سند تک برگ مالکیت - داخل بافت - مجوز ساخت - پایانه کار از شهرداری
چه خواستنی ست حال زمینی که دلش لک زده واسه یه نمه بارون تو دل گرم تابستون ، چه فریبندس آواز خوش پرنده ایی که صبحگاه در دل جنگلی سرسبز به امید در اومدن خورشید تابان و چه خوشتر و خواستنی ست حال دلی که منتظر دیدن روی لیلی .....  . حال دلم امروز اینجوره
براتون همه رو آرزو میکنم . به امید رسیدن همه عشاق به معشوقشون

جهت مشاهده ی عکس های بیشتر این ملک و املاک مشابه در سایت ملکبین لطفا کلیک کنید.
شناسه ملک: 5378
2100 متر باغ ویلا
استخر روباز کاشی کاری شده
دارای دو عدد اتاقک حدودا 30 متری
محوطه سازی باغ انجام شده
نورپردازی در تمام مسیر
آلاچیق چوبی
درختان قدیمی و مثمر آباد و سرسبز
سکوی نشیمن
حصار پرندگان
چاه آب
برق اختصاصی
آب سهمیه کشاورزی
کاملا اقتصادی باقابلیت بازگشت سرمایه
سند تک برگ عرصه و اعیان
مجوز و نامه جهادکشاورزی برای 4 دیواری باغ
جهت مشاهده تمام باغ
رودخانه
پنج دره یکی از مکان های بسیار زیبای طبیعی و ییلاقی در نزدیکی شهر طرقبه مشهد که
از رشته کوه های بینالود و درامتداد آن از کوه زیبای فلسکه جاری می شود . رودخانه
پنج دره  در طول مسیر خود دره ای زیبا، بکر
و توریستی ایجاد کرده است که علاوه بر سرسبزی و سر زندگی، ییلاق مشهدی ها و عاشقان
طبیعت محسوب می شود و نیز زائرانی که به شهر مقدس  مشهد سفر می کنند می توانند یک روز فوق العاده
را در دره های سرسبز و چشم اندازهای طبیعی این منطقه بسازند. طبیعت گر
رودخانه
طبیعت محسوب می شود و نیز زائرانی که به شهر مقدس  مشهد سفر می کنند می توانند یک روز فوق العاده
رودخانه
عسل طبیعی شهد
عسل هایی که توسط زنبور عسل منحصرا از شهد گل ها تولید می شود .
\تولید عسل شهد خالص در شرایطی که زنبوردار در فصول مناسب بتواند
زنبورستان خود را در مناطق پر گل و گیاه مستقر کند ،
هم ممکن است و هم به علت رایگان بودن استفاده از شهد گل ها ، برای زنبوردار بسیار مقرون به صرفه است .
معمولا در کشورهایی با مناطق سرسبز فراوان ، زنبورداران به راحتی می توانند عسل شهد خالص تولید کنند .
در کشورهای پیشرفته ، علاوه بر استفاده زنبورداران از شهد طبیعت
این اردو یک روزه  در مکانی بنام روستای دره دُر، واقع در شهرستان رفسنجان که همه در استان کرمان به واسطه چشم انداز سرسبز، کوهستانی زیبا و چشمه های روانش می شناسند، توسط کادر بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت نرجس برگزار شد. که در کنار آن دانشجویان را به خانه خشتی حاج علی که در شمار بزرگترین خانه های خشتی جهان می باشد، نیز بردند.
این اردو از استقبال ویژه دانشجویان این دانشگاه برخوردار شد.
بهترین طرح کارت ویزیت ها چگونه طراحی می شوند؟
نمونه از این کارت ویزیت ها که در قسمت زیر آمده است,این افراد مبتکر از کارت های ویزیت خود استفاده می کنند تا به آنها در ایستادگی در جمع کمک کند.
در دنیای طراحی ، کارت ویزیت به عنوان یک رزومه کوچک خلاق عمل می کند. کارت ویزیت شما باید از افراد دارای احساس قدرتمند هویت شما به عنوان یک حرفه ای در طراحی استفاده کند ، بهترین کارت های ویزیت یک ابزار بازاریابی درخشان است که به نمایش سبک بی نظیر شما کمک می ک
فروش باغ میوه ، با درختان هلو ،سیب ، زردآلو ، گردو و .. در متراژهای مختلف با سند شش دانگ از 100 متر الی 10000 متر در شهرستان سرسبز شهریار
خرید زمین شما با قیمت منصفانه در شهریار لطفا تماس بگیرید .
فروش زمین -باغ -باغ ویلا - باغچه در قطعات مختلف در حومه غرب تهران شهریار کلیه مناطق زیر ::
بکه (شهریار) - اصیل‌آباد - ترپاق تپه - رنگرز (شهریار) - حصارساتی - سقرچین (شهریار) - قجر تخت‌رستم - قجرآباد - فرارت - قشلاق مهرچین - قلعه نو (شهریار) - کردامیر - یبارک - مهرآذین
طبق اطلاعات ماهواره‌ای؛
گرمایش جهانی، قله اورست را سرسبز می‌کند
اطلاعات ماهواره‌ای ناسا نشان می‌دهد رویش چمن و بوته‌ها زیر یخ و برف‌ها در ارتفاعات قله اورست افزایش یافته است که دلیل این امر گرمایش جهانی است.
ادامه مطلب
دانلود سریال مردگان متحرک فصل اول | The Walking Dead Season One
ژانر : درام، ترسناک، تخیلیزبان : دوبله فارسیتعداد قسمت ها : 6 اپیزودمدت زمان هر قسمت : 45 دقیقهمحصول شبکه AMCامتیاز : 8.4 از 10خلاصه داستان : جانشین کلانتر، ریک گریمز پس از آنکه که دنیا توسط نامیراها تسخیر شده از کما خارج شده و می‌خواهد خانواده‌اش را پیدا کند. در آتلانتا، گروهی از بازمانده‎‌ها ریک را نجات می‌دهند، اما آنها در فروشگاهی که توسط زامبی‌ها محاصره شده‌ گیر می‌افتند. ریک به لوری و ک

درگذشت بهمن صالحی؛ شاعر پرآوازه‌ی گیلانی
بهمن صالحی، آخرین بازمانده از نسل شاگردان نیما یوشیج صبح سه‌شنبه درگذشت.
به‌گزارش مهر، حسن نوغانچی صالح معروف به بهمن صالحی، از شاعران کهنه‌کار ایران و آخرین بازمانده از نسل شاگردان نیمایوشیج صبح سه‌شنبه پنجم آذر ۱۳۹۸ در بیمارستانی در شهریار درگذشت.
متن کامل  خبر
این بهار که بیاید آخرین بهاری است که می‌توانم در حیاط دانشگاه از دست گرده گل‌های جنگل غر بزنم. دیگر پائیزی در راه نیست که بدوبیراه گویان به هوای گرم خوزستان بروم سر کلاس و وقتی از پنجره به برگریزان جنگل دانشگاه نگاه می‌کنم بگویم یک چیزی درست نیست! 
دیگر قرار نیست آبان و آذر در محوطه کارگاهی زیر باران خیس شویم. دیگر قرار نیست فحش بدهیم به جد و آباد کسی که چارت درسی مهندسی پزشکی را تدوین می‌کند. دیگر امتحانی در پائیز نداریم. دیگر امتحانی در ز
هنوز هستند کودکانی که بعلت فقرمالی از آموزش قرآن بازمانده اند.اما شما می توانید باپیوستن به پویش مردمی حمایت از قرآن آموزان بی بضاعت آنها را حمایت کنید.جهت مشارکت در این طرح می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب ۳۴۰۱۵۱۵۵۶۳۱و یا شماره کارت   ۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۰۲۱۶۷۱  به نام موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین میبد واریز فرماید و مراتب این کار خیر و خداپسندانه را به شماره تلفن موسسه 03536227576 اطلاع دهید.بدیهی است تشریک مساعی ارزشمند شما عزیزان روزه
باغ ویلا ۱۰۰۰ متر شهریار آب برق گاز تلفن ۱۰۰ متر سرایداری بسیار شیک در بهترین منظقه شهریار با سند شش دانگ جهت خرید و مشاوره رایگان تماس بگیرید .
شهریار کجاست ؟
شهرستان شهریار، واقع در غرب استان تهران ، مرکز آن شهریار که قبلاً علیشاه عوض گفته می‌شد . این شهرستان با جمعیتی بالغ بر ۷۴۴٬۲۱۰ نفر دوازدهمین شهرستان پرجمعیت ایران محسوب می‌شود.
این شهرستان به نگین سرسبز غرب تهران یا عروس استان تهران مشهور است که در آن انواع میوه‌ها کشت می‌شود، از
دانلود فصل چهارم سریال واکینگ دد The Walking Dead با کیفیت FullHD
خلاصه داستان : 
ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنجا به گروهی از بازمانده ها بر می خورد که در خارج از شهر ساکن شده اند. همسرش لوری و پسرش کارل و همینطور ب
فرصتی پیش آمد و قرار شد من هم برای ویزا اقدام کنم. حالا هنوز هیچ خبری نشده داریم با "ف" نقشه می‌کشیم که یکی دو روز برویم جنوب فرانسه، یک شهری که تا به‌حال ندیده باشیم. چون دیگر پاریس «تکراری شده» و نوتردام جادویی زیبا هم که سوخته و آدم از دیدنش دل‌تنگ می‌شود. من توی خیالاتم دشت‌های سرسبز را می‌بینم و درخت‌ها و آفتاب‌گردان‌ها و شب‌های پرستاره‌ای را که ون‌گوگ نقاشی می‌کرده. آن‌قدر تجربهٔ سفر دارم که بدانم هیچ مقصدی به‌اندازهٔ ر‌
فرصتی پیش آمد و قرار شد من هم برای ویزا اقدام کنم. حالا هنوز هیچ خبری نشده داریم با "ف" نقشه می‌کشیم که یکی دو روز برویم جنوب فرانسه، یک شهری که تا به‌حال ندیده باشیم. چون دیگر پاریس «تکراری شده» و نوتردام جادویی زیبا هم که سوخته و آدم از دیدنش دل‌تنگ می‌شود. من توی خیالاتم دشت‌های سرسبز را می‌بینم و درخت‌ها و آفتاب‌گردان‌ها و شب‌های پرستاره‌ای را که ون‌گوگ نقاشی می‌کرده. آن‌قدر تجربهٔ سفر دارم که بدانم هیچ مقصدی به‌اندازهٔ ر‌
دلم می خواست وقتی هوا معرکه میشد،وقتی ابرهای سیاه می آمدند بالای سرمان تا حسابی ببارند و بغرند،پنجره مان رو به دشت های وسیع سرسبز شمالی باز میشد.نه به روی این همه ساختمان.
این آسمان دیدن دارد.
باید تا چشم کار می کند آسمان سیاه را ببینی و دشت های خیس خورده را.
تندیسک ها و تندیس ها و سنگ نگاره ها و نقش برجسته های زنان بازمانده از تمدن های عتیق با اعجاب انگیزی و تقدس زن در اساطیر جهان و در نقش خدا بانوان توانمندی بارداری و باروری زن و باروری زمین پیوندی استوار می دهد و چنین بود که خدا بانوان زمین ِ ما را در اساطیر سزمین های مختلف به ویژه در آغاز عصر نوسنگی پدیدار و نیایش ایزد بانوی باوری شکل گرفت. یافته شدن تندیس های  گِلی، سفالی و بعد مفرغی زن در بسیاری از کاوش های باستانی ایران از اهمیت ایزد بانوان و
داستانک
می روم پشت پنجره و به کوههایِ آن دورها نگاه میکنم. به ابرهای تیره ی آسمان که خبرِ باران آورده اند و به شاخه های درختان که در باد تکان می خورند. خودم را با پیراهنی گُل گُلی، در حال دویدن و‌ چرخیدن میانه ی دشتی سرسبز در دامنه ی آن کوهها تصور میکنم. در حالیکه باد لای موهایم وزیده و باران، نم نم شروع به باریدن کرده است. از این تصورِ شیرین، تمام وجودم سرشار از شعف می شود.
ناگهان دنیای کوچکم، وسیع می شود و از خودم، تو و سلولِ خانه مان، فرسنگها
ابهر این دیار کهن و این شهر آرام و سرسبز در دامنه کوه ملا داغی و کوه هایی که از سمت شمال آن را احاطه نموده اند قرار گرفته و ابهررود جریان زندگی را در جریان های این شهر و نواحی اطراف جاری ساخته و منشا حیات انسان ها در طول تاریخ بوده،قلعه تپه نخستین زیستگاه انسان در ابهر و منطقه است،تاریخ بنای این شهر بدون شک به هزاره های قبل از میلاد می رسد. بعضی از مورخین بنای آن را به کیخسرو پور سیاوش و داراب کیانی و بعضی به شاپور ذوالاکتاف نسبت می دهند .سرزمین
ابهر این دیار کهن و این شهر آرام و سرسبز در دامنه کوه ملا داغی و کوه هایی که از سمت شمال آن را احاطه نموده اند قرار گرفته و ابهررود جریان زندگی را در جریان های این شهر و نواحی اطراف جاری ساخته و منشا حیات انسان ها در طول تاریخ بوده،قلعه تپه نخستین زیستگاه انسان در ابهر و منطقه است،تاریخ بنای این شهر بدون شک به هزاره های قبل از میلاد می رسد. بعضی از مورخین بنای آن را به کیخسرو پور سیاوش و داراب کیانی و بعضی به شاپور ذوالاکتاف نسبت می دهند .سرزمین
جاهای دیدنی رامسر که یکی از مناطق گردشگری سرسبز شمال ایران است با طبیعتی بکر و مناظری زیبا اجین شده است. شهر رامسر غربی‌ترین شهر استان مازندران است و در شمال ایران قرار دارد. رامسر که پیش از این سخت سر نام داشت، از سمت شرق با تنکابن، از غرب با چابکسر، از جنوب با رشته کوه‌های البرز و از سمت شمال با دریای خزر همجوار است. رامسر در تابستان آب و هوایی گرم و مرطوب و در زمستان سرد دارد. مجاورت با جنگل و دریا به این شهر زیبایی خاصی بخشیده ‌است.این شه
.تیرانداز نرماندیقسمت آخر.نرماندینوزدهم ماه دسامبر ۱۹۷۸مراسم یادبود کشته شدگان جنگ جهانی دوم.آخرین بازمانده های جنگ، روی صندلیهای چوبی، جایی نزدیک ساحل آرام نرماندی زیر پرچم فرانسه با چشمهایی اشکبار از دیدار دوباره هم اما اینبار نه با صورت های خراشیده و یونیفرمهای خون آلود. با کت و شلوارهای آراسته و ترنچ کتهای یکدست.سخنران، روی سن در کنار پرچم ایستاده بود و شروع به قرائت متن قدردانی ارسالی رئیس جمهور کرد؛"امروز که پس از گذشت سی و پنج سال
     لغت «اسطوره» را عربی شده واژه یونانی «هیستوریا» که بمعنی «جستجو، آگاهی و داستان» است، دانسته اند. کلمه «story» در زبان انگلیسی که بمعنای «داستان و حکایت» میباشد، و نیز کلمه «histoire» در زبان فرانسوی که بمعنای «تاریخ و حکایت» میباشد باقیمانده مستقیم لغت «هیستوریا» به حساب می آیند. 
     البته در زبانهای اروپایی برای بیان مفهوم «اسطوره» از بازمانده واژه یونانی «میتوس» استفاده میگردد. واژه «میتوس» به صورت «myth» در زبان انگلیسی و به صورت «mythe»
ابراهیم آباد از مناطق ویلایی بسیار دنج شهرستان شهریار می باشد که  خیلی از ویلا ها و باغ های سرسبز و لوکس شهریار در این منطقه ساخته شده است. امروز سری زدیم به این منطقه و قصد داریم یکی دیگر از باغ ویلا های ابراهیم آباد شهریار که به تازگی به بازار خرید و فروش باغ ویلا در غرب تهران اضافه شده ، معرفی کنیم .

ادامه مطلب
زهرای بابا سلام

عمو می گفت فردای روز عید غدیر باز خواب دید. تو رو دیده بود تو یک دشت زیبای سرسبز پر از ساختمانهای زیبا شبیه قصر. همه آدمهای اونجا سالم بودند و نقص و ناراحتیی توشون مشاهده نمی شد. تو اونجا بدوبدو می کردی و باز همون زوج سفید پوش دنبالت بودند و به شدت مراقبت بودند. عمو می گفت آخر خوابش تو داد زدی که "من فرشته کوچک خدام. نیومدم که بمونم".
زن عمو می گفت: عمو که پا شد می گفت اگه اون دنیا این قدر قشنگه من می خوام همین الان بمیرم.

فرداشم ع
برخیز.
بارت را ببند،
و به دورترین نقطه از شهرت برو.
آنجا را که اثر از هیاهوی دنیا نیست،خوب بگرد،
و سعی کن دست و پای خداوند را بیابی
که به پایش بیافتی
و التماسش کنی و زار بزنی و بگویی:
ما از ادامه ی دنیا می ترسیم.
حال دنیا خوب نیست و زین پس نیز دیگر خوب نخواهد شد
مگر با آمدن آخرین بازمانده ات ...

آن سوی روزنه:
بفرما کجایی
(این داستان کوتاه ارزش چاپ ندارد ولی شاید ارزش خواندن داشته باشد)
شغال سر بر آستان کفتار سایید و به پابوسی شتافت و در حالی که از فرط خوشحالی در پوست خود نمی گنجید، گفت: تمام شد سرورم، تمام شد؛ شیر جنگل بی یال و کوپال گوشه ای افتاده و وقت سورچرانی و خوش گذرانی است، نفس های آخرش را دارد می کشد و کمی دست بجنبانید، ده دوازده درخت آن طرف تر، زیر کهنسال ترین درخت جنگل او را می بینید که آخرین لحظات عمرش را می گذراند و نفسش به خس خس افتاده است. حیف است ای
درست مثل شطرنج است، وقتی حرکتی را انجام می‌دهی و دستت را از روی مهره برمی‌داری، تازه می‌فهمی چه اشتباهی انجام دادی و حس ترسی بر تو غلبه می‌کند چون هنوز ابعاد و عواقب این اشتباه را نمی‌دانی.
#بازمانده_روز ✍ #کازئوایشىگورو
#امیراکتابهمراهلحظههای_شما #ارسالرا
دره بید روستایی در شهرستان فریدن است. نام روستا برگرفته از درخت‌های وحشی بید است که روستا را دربرگرفته است.
محل پیشین روستا در هشت کیلومتری شمال منطقه فعلی روستا بوده که ساکنین آن در یک قلعه‌ای زندگی می کردند که به واسطه برج و بارو از آن محافظت می‌شده و برای اینکه از شر دشمنان در امان باشد. این قلعه را بر روی یک تپه بناکرده بودند و به خاطر اینکه در بالای این روستا یک دره سرسبز و پر از چشمه‌های گوارا و معدنی بوده، مقداری از این آب چشمه‌ها را

تنها بازمانده هواپیمای اوکرایناعمال قانون باعث نجات جان شد!!!!مرد گرگانی که به‌خاطر یک اتفاق از پرواز اوکراین جا ماند. واحد شهبازی تاجر ۵۵ ساله، مالک یک شرکت بازرگانی است.:black_small_square:عازم فرودگاه امام بودم که در مسیر سواد کوه به‌خاطر عجله‌ای که داشتم با سرعت غیر مجاز رانندگی می‌کردم:black_small_square: مأمور پلیس گفت باید خودروات توقیف و به پارکینگ منتقل شود. من هرچقدر اصرار کردم که عازم سفر اوکراین هستم و از پرواز جا می‌مانم اما آنها توجهی نکرد
یک آن که دیروز خود را وارسی می کردم، دیدم از گذر عمر هیچ ندارم در حال. بسیاری از چیزها که می دانستم از یادم رفته است، بسیاری از مهارت ها هم، شوق و شورها هم کم کم رخت بربسته، دلخستگی ها جای دلبستگی ها نشسته، دردهای جسمانی بعضاً عارض شده و خلاصه اینکه کاهیده شده ام به معنی تام کلمه. در همین فکرها بودم که شوقی سرازیر شد به سان آن شعر سیّد که "دارایی من دلی ست سرسبز ز عشق ...". یک حال درویشی ِ سرخوشی مانده است که با تمام گذشته آن را معاوضه نمی کنم. الحمد
در آینه نگاه می کنم و از خودم می پرسم آیا این قوس برآمده که شمال تا جنوب بدن را مانند تپه ماهور در نوردیده است زیبا نیست؟ حال می خواهد صاف و صیقلی باشد یا از ترک های ریز و درشتی که مانند رودخانه های سرازیر شده به جلگه های سرسبز  پوشانده شده باشد. دست می گذارم رویش و زیر پوستم موجودی انگار مثل  آتشفشانی باشد که هر آن می خواهد پوست زمین را بشکافد و از دل آن خودش را آزاد کند می لرزد . قسمتی از اندامش بالا می آید و سپس به سمت پایین سر می خورد . این ق
روی تقویم،تاریخ امروز را با قرمز خط میزند،
کنار پنجره می‌ایستد
به آرامی سیگاری آتش میزند
امروز روز چهاردهم قرنطینه است
و او آخرین بازمانده
آخرین یادداشت را مینویسد و کنار بقیه میچسباند،
این را آخرین هم‌اتاقیش در آخرین لحظات زیر لب زمزمه کرده بود:
کاشکی آخر این سوز بهاری باشد...

۱.در حالی که تلویزیون داره زیرنویس میکنه،از خونه بیرون نیاید و به مکان‌های عمومی شلوغ نرید،یکی از خواب بیدار میشه و میگه قرنطینه چیه؟پاشید برید سر کارتون...مملکت

ویلای 600 متری
واقع در کردان سعید آباد محدوده ای سرسبز و خوش آب و هوا
سند دار
استخر دار
آب برق گاز دارد
باربیکیو  آلاچیق تصویه خانه دارد
قیمت مناسب و تخفیف خورده

برای اطلاعات بیشتر  با شماره های  زیر تماس بگیرید

09373260492
09129090441

داستان: امریکا، سال ۱۷۵۷. هنگام مبارزه ی قدرت میان انگلستان و فرانسه، «هاک آی» و پدر و برادرش که آخرین بازماندگان قبیله ی خود هستند، سعی می کنند به دفاع از مستعمره نشینان قربانی این درگیری ها بپردازند. «هاک آی» و برادرش دل به دختران سرهنگی انگلیسی می بازند و برای نجات آن دو از چنگ بومیان انتقام جوی قبیله ای دیگر، خود را به آب و آتش می زنند...
۱۴۵۰ متر باغ ویلای مدرن در بکه (باغدشت)
کد ملک در املاک سناتور : 4005
۱۶۰ مترویلای شیک و مجهز به دو خواب
استخربا تصفیه و تاسیسات کامل
انشعابات : آب، برق، گاز با کنتور قانونی
درختان مثمر میوه و سرسبز
سهمیه آب کشاورزی
سند تک برگ قطعی
در یکی از بهترین کوچه باغهای ویلایی بکه
مشاوره مربوطه : 09387385864 احمدی

برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید 

برای پیوستن به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه کنید :
https://t.me/senator_melk2
از سایت ما دیدن فرمایید:
http://a
قاتل امیرمؤمنان (ع) یکی از مشهورترین چهره‌های خوارج «عبدالرحمن بن عمرو بن ملجم مرادی» است. وی از قبیله «حمیر» و از تیره‌های «مراد» است.
ابن ملجم اهل و ساکن کوفه بود که همراه با بازمانده خوارج به مکه رفت.
او پس از بیعت مردم با امام علی (ع) چندین بار برای بیعت نزد امام آمد، ولی حضرت ایشان را نپذیرفت، برای بار سوم که خدمت امام رسید، حضرت فرمودند: او محاسن مرا با خون پیشانی‌ام خضاب می‌کند.
ابن‌ملجم از 9 نفری بود که در جنگ نهروان جان سالم به در برد
در اینجا لیستی از 68 مکان برتر جهانگردی برای بازدید در هند برای تعطیلات عالی ارائه شده است. هند سرزمینی است از انواع مختلف از ایستگاه های تپه گرفته تا سواحل گرفته تا مکان های معنوی و .... هند هفتمین کشور بزرگ جهان و از نظر جمعیت دومین کشور بزرگ است. هند به دلیل وحدت در تنوع شناخته شده است. هیمالیا وجود دارد ، مرتفع ترین رشته کوه در بخش شمالی هند ، یک ساحل وسیع در بخش جنوبی هند از دو طرف وجود دارد و هند جنوبی را به عنوان شبه جزیره تبدیل می کند. در غر
جمعه‌ی پیش رفته بودیم بیرون، خییییلی سرسبز بود همه‌جا. امسال فوق‌العاده شده، علف‌ها تا گردنمون بود، توشون گم می‌شدیم :) همه با گوشی من کلی عکس گرفتن، عکس‌های بسی زیبا که حتی من بدعکس هم ذوق داشتم واسشون. عکسام تو مموری ذخیره میشه. مموری 32 رو یکی دو ماهی میشه خریدم، حدود صد تومن. چند روز پیش که بقیه عکساشونو ازم می‌خواستن، نگاه کردم دیدم اصلا خبری از عکس‌ها نیست! مموریم به دلیل نامعلومی بالا نمیاد. انقد ناراحت شدن که عکساشون پاک شده، کلی غ
بازیافت کاغذهای باطله چگونه انجام می شود؟
در حال حاضر بازیافت زباله و استفاده مجدد از پسماندها توجه همگان را در سرتاسر جهان به خود معطوف کرده است. کاغذ محصولی از طبیعت سرسبز و جنگل های طبیعی است سهم زیادی از زباله های مراکز اداری، مدارس و همچنین زباله های خانگی را به خود اختصاص می دهد. بازیافت کاغذ و استفاده مجدد از آن نه تنها مانع از قطع بی رویه درختان جنگلی خواهد شد بلکه هزینه تبدیل الیاف گیاهی به کاغذ را نیز به میزان قابل توجهی کاهش خواهد
۷۰۰ متر باغچه در رزکان شهریار
لوکیشن مناسب واقع در رزکان
۴۰ متر بنای آماده با مجوز از شهرداری
استخر رو باز
درختان مثمر میوه و سرسبز
یک ساعت سهمیه اب کشاورزی
انشعابات آماده نصب
مدارک سند مادر
کدملک در املاک سناتور : 4013

از سایت ما دیدن فرمایید:
http://amlakesenator.com/
09125938112
ضرغامی
09387385864
احمدی
بانکوک کجاست
سفر به بانکوک، سفر به پربازدیدترین شهر توریستی است. از اقصی نقاط دنیا برای تعطیلات خود برنامه ریزی می کنند تا بانکوک و جاذبه هایش را ببینند. سفری که همه نیازهای یک توریست از لحاظ آرامش، امنیت، زیبایی، هیجان، تفریح و . . . را برآورده خواهد کرد. تور بانکوک یکی از جذاب ترین تورهای خارجی می باشد.
تور بانکوک عموما در قالب تورهای ترکیبی تایلند ارائه می شود. در واقع شما میتوانید تور بانکوک خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که از دیگر
رنج آباد دنیاست اینجا. ادبستان صبوری. اینجا حلم یاد می دهند. صبورتر که باشی برنده تری. پرنده تری. پرنده که باشی «راه برنده» تری.
زمین سیاره رنج است. و به قول سیدمرتضی راه برنده «آرمان خواهی انسان مستلزم صبر بر رنج هاست. پس ای برادر یاد بگیر که در این سیاره رنج صبورترین ها باشی».
اگر اینجا رنج آباد است و مکتب خانه صبوری؛ پس هر چه رنج بیشتر بهتر! هر چه نیشش بیشتر نوشش بالاتر. و عجب از الطاف خفیه الهی که بسته های نیش را چگونه می پیچد از روی لطف و سراز
نام سریال: گریم– Grimmژانر: درام، فانتزی، ترسناکسازندگان:Stephen Carpenterستارگان:David Giuntoli,Russell Hornsby and Bitsie Tullochشبکه پخش کننده:NBCسالهای پخش: 2011امتیاز: 7.8 از 10مدت زمان: 45 دقیقهاطلاعات بیشتر: کلیک کنیدخلاصه داستان: کارآگاه نیک برکات فکر می کرد که برای کار در دایره ی جناییِ پورتلند آمادست، تا اینکه شروع به دیدن چیزهایی کرد که توضیحی براشون نداشت. و بعد از ملاقات با آخرین بازمانده ی خانوادش، نیک به رازی که در پس این وقایع هست پی می بره. نیک مثل بقیه ی آدمها ن
زبان:انگلیسی
زمان: 23 دقیقه

سال انتشار:2017
کیفیت:720

سبک:انیمیشن . اکشن . ماجراجویی . فانتزی . ترسناک
بازیگر:Richard Armitage . Graham McTavish . Matt Frewer . Emily Swallow
داستان :این سریال با الهام گرفتن از مجموعه بازی‌های ویدئویی فانتزی و بسیار معروف کسلوانیا ساخته شده است و اتفاقات آن در قرون وسطی جریان دارد. سریال داستان آخرین بازمانده‌ی خاندان بدنام بلمونت را روایت می‌‌کند که در تلاش است تا از نابودی اروپای شرقی توسط ولاد دراکولا جلوگیری کند اما...

ادامه مطلب
1175 متر باغ ویلا  زیبا در ملاردکدملک در املاک آسایش : 381دارای 130 متر ویلای مهندسی ساز استخر کاشی کاری شده مناسب چهارفصل بهمراه تصفیه خانهنمای دیوارها سنگ شده و دارای سنگ فرش میباشد محوطه سازی شده و فضا سازی فوق العاده جذاب دارای انواع درختان تزینی و زینتیدارای انشعابات آب و برقدارای 30 متر سویت نگهبانی و سرایداریسند 6 دانگ عرصه و عیانواقع در منطقه بسیار سرسبز و ویلایی نشین 
 برای پیوستن به کانال ت
بلیط هواپیما و قطار

نمک آبرود

نمک
آبرود شهرکی گردشگری و ویلایی در استان مازندران است و سفر به آن آنقدر
مفرح و جذاب است که حسابی روحیه تان را تازه میکند. به راحتی می توانید
خودتان را به این شهرک سرسبز و خوش آب و هوای شمالی برسانید و با دیدن
جاذبه های زیبا و تجربه ماجراجویی های هیجان انگیز سفری خاطره انگیز را
بسازید. امروز می خواهیم درباره نمک آبرود صحبت کنیم، راه جویان ققنوس شرق
را همراهی کنید.

نمک
آبرود آب و هوایی معتدل و مرطوب دارد، زمس
خبری منتشر شده به نقل از معاون حقوقی رئیس جمهور. محتوای خبر هم این است که محلی باید برای اعتراضات مردمی به‌صورت امن تامین شود تا هم نیروی انتظامی بتواند در آن امنیت را برقرار کند و همچنین از بروز صحنه‌های خشن جلوگیری شود.
حقیقت من که خیلی از این ایده استقبال کردم و با خود گفتم چرا تاکنون چنین چیزی به ذهن بقیه مسئولین نرسیده بود. پیشنهادم هم این است که یک محل سرسبز و البته با حصارهای چوبی با ارتفاع نهایتا ۱ متر تعبیه شود که ما برویم آنجا و اعت
دانلود سریال صد فصل سه با دوبله فارسی
سال ساخت : 2014 
فصل ها : 3 قسمت ها : 16
دانلود سریال The 100 فصل 3
 زمانی که پایگاه هسته ای آرماگدون تمدن انسانی روی زمین را از بین برد؛ تنها بازماندگان کسانی بودند که در ایستگاه های فضایی مدار زمین مستقر بودند. 3 نسل بعد، 4هزار بازمانده با کمبود منابع مواجه شدند. آنها که برای حفظ بقای آینده ی بشریت ناامیدانه به دنبال راه حل بودند تصمیم گرفتند 100 جوان زندانی را به زمین بفرستند تا قابل سکونت بودن آن را بررسی کنند. ا
گلدن تایم مجموعه‌ی 12 تا فیلم کوتاه 10 دقیقه‌ای است که وجه مشترکشان ویژگی زمان و مکان است: داستان همگی‌شان در 10-20 دقیقه‌ی انتهای روز اتفاق می‌افتند، در آن 10-20 دقیقه‌ای که می‌شود بازمانده‌ی روز نامیدش یا شغال خوان غروب. همان 10-20 دقیقه‌ای که نور خورشید کجکی می‌تابد و در کار غروب است و عکاس‌ها می‌گویند بهترین نور برای عکس گرفتن است. همگی اپیزودها هم در ماشین‌ها اتفاق می‌افتند. حالا این ماشین توی یک اپیزود یک جیپ است توی یک اپیزود دیگر یک م
۵۰۰0 مترباغ ویلا در بکه (باغدشت)
۳۵۰ متر بنای دوبلکس و مجهز چهار خوابه
استخربا تاسیسات چهارفصل
درختان زیبا و سرسبز مثمر میوه
گل آرایی شده و محوطه سازی شده با دیزاین منحصر به فرد
آب ، برق ، گاز
نور پردازی زیبا و حرفه ای در شب
داخل مجموعه ویلایی با امنیت بالا
سند تک برگ
نامه از جهاد کشاورزی ، پایانکار
کدملک در املاک سناتور : 4001
مشاوره مربوطه : احمدی

برای پیوستن به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجع
۱۰۰۰ متر باغ ویلا در منطقه رزکان شهریار
۸۰ متر بنای نوساز به صورت یک خواب
کدملک در املاک سناتور : 4011
استخررو باز با محافظ
محوطه سازی شده و نورپردازی حرفه ای در شب
درختان مثمر میوه و سرسبز
سند شش دانگ
انشعابات برق و گاز قانونی
منبع ذخیره آب
دارای سهمیه اب کشاورزی

از سایت ما دیدن فرمایید:
http://amlakesenator.com/
09125938112
ضرغامی
09387385864
ا
معماری ایران در دوره مغول
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : 144 صفحه
هلاکو و جانشینان او که زندگی به شیوة ایلیاتی و چادرنشینی را ترجیح می‌دادند و غالباً زمستان‌ها در مناطق گرم‌تر بین النهرین، و تابستان‌ها در دشت‌های سرسبز شمال غربی ایران در چادرها سکونت داشتند، به امر معماری و ساختمان توجهی نداشتند؛ بنابراین آن‌چه از نیمة دوم شدة سیزدهم میلادی، از معماری در این من

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها